Kitamura 2xih Vertical Machining Centers
Specifications
| Brand | KITAMURA |
| Model | 2XIH |
| Control | CNC (Fanuc 16i) |
| Type | Vertical Machining Centers |
| X | 20 " |
| Y | 14 " |
| Z | 18 " |
| images | none |
| catalogid | 11129 |
| mfg | KITAMURA |
| mpn | 2XIH |
| title | Kitamura 2xih Vertical Machining Centers |
| joinSig |






