Hurco 40 SLV 3 Vertical Machining Centers
Specifications
| Brand | HURCO |
| Model | 40 SLV 3 |
| Type | Vertical Machining Centers |
| X | 40 " |
| Y | 20 " |
| Z | 25 " |
| images | none |
| catalogid | 12867 |
| mfg | HURCO |
| mpn | 40 SLV 3 |
| title | Hurco 40 SLV 3 Vertical Machining Centers |
| joinSig |
| Brand | HURCO |
| Model | 40 SLV 3 |
| Type | Vertical Machining Centers |
| X | 40 " |
| Y | 20 " |
| Z | 25 " |
| images | none |
| catalogid | 12867 |
| mfg | HURCO |
| mpn | 40 SLV 3 |
| title | Hurco 40 SLV 3 Vertical Machining Centers |
| joinSig |