Haas VF-6B/40TR Vertical Machining Centers (5-Axis or More)
Specifications
| Brand | HAAS |
| Model | VF-6B/40TR |
| Type | Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| X | 64 " |
| Y | 32 " |
| Z | 30 " |
| images | none |
| catalogid | 13140 |
| mfg | HAAS |
| mpn | VF-6B/40TR |
| title | Haas VF-6B/40TR Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| joinSig |






