Haas Super VF-3 Vertical Machining Centers
Specifications
| Brand | HAAS |
| Model | SUPER VF-3 |
| RPM | 12000 rpm |
| Control | CNC (Haas High Speed CNC Control) |
| TableL | 18 " |
| TableW | 40 " |
| Taper | 40 |
| Type | Vertical Machining Centers |
| X | 40 " |
| Y | 20 " |
| Z | 25 " |
| images | none |
| catalogid | 11343 |
| mfg | HAAS |
| mpn | SUPER VF-3 |
| title | Haas Super VF-3 Vertical Machining Centers |
| joinSig |






