Haas OM-2A Office Mill Vertical Machining Centers
Specifications
| Brand | HAAS |
| Model | OM-2A OFFICE MILL |
| Type | Vertical Machining Centers |
| images | none |
| catalogid | 15592 |
| mfg | HAAS |
| mpn | OM-2A OFFICE MILL |
| title | Haas OM-2A Office Mill Vertical Machining Centers |
| joinSig |






