Haas OM-1A Vertical Machining Centers
Specifications
| Brand | HAAS |
| Model | OM-1A |
| Type | Vertical Machining Centers |
| images | none |
| catalogid | 16818 |
| mfg | HAAS |
| mpn | OM-1A |
| title | Haas OM-1A Vertical Machining Centers |
| joinSig |
| Brand | HAAS |
| Model | OM-1A |
| Type | Vertical Machining Centers |
| images | none |
| catalogid | 16818 |
| mfg | HAAS |
| mpn | OM-1A |
| title | Haas OM-1A Vertical Machining Centers |
| joinSig |