Fidia D310 Vertical Machining Centers (5-Axis or More)
Specifications
| Brand | FIDIA |
| Model | D310 |
| Type | Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| X | 118 " |
| Y | 39 " |
| Z | 31 " |
| images | none |
| catalogid | 6314 |
| mfg | FIDIA |
| mpn | D310 |
| title | Fidia D310 Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| joinSig |






