Fadal VMC 4020ht (906-1) Vertical Machining Centers
Specifications
| Brand | FADAL |
| Model | VMC 4020HT (906-1) |
| Type | Vertical Machining Centers |
| X | 40 " |
| Y | 20 " |
| Z | 20 " |
| images | none |
| catalogid | 13063 |
| mfg | FADAL |
| mpn | VMC 4020HT (906-1) |
| title | Fadal VMC 4020ht (906-1) Vertical Machining Centers |
| joinSig |






