Fadal 4525ht Vertical Machining Centers
Specifications
| Brand | FADAL |
| Model | 4525HT |
| Type | Vertical Machining Centers |
| X | 45 " |
| Y | 25 " |
| Z | 24 " |
| images | none |
| catalogid | 12862 |
| mfg | FADAL |
| mpn | 4525HT |
| title | Fadal 4525ht Vertical Machining Centers |
| joinSig |
| Brand | FADAL |
| Model | 4525HT |
| Type | Vertical Machining Centers |
| X | 45 " |
| Y | 25 " |
| Z | 24 " |
| images | none |
| catalogid | 12862 |
| mfg | FADAL |
| mpn | 4525HT |
| title | Fadal 4525ht Vertical Machining Centers |
| joinSig |