Fadal 4020fxmp HT Vertical Machining Centers
Specifications
| Brand | FADAL |
| Model | 4020FXMP HT |
| Type | Vertical Machining Centers |
| X | 40 " |
| Y | 20 " |
| Z | 20 " |
| images | none |
| catalogid | 12861 |
| mfg | FADAL |
| mpn | 4020FXMP HT |
| title | Fadal 4020fxmp HT Vertical Machining Centers |
| joinSig |






