Fadal 2016l Vertical Machining Centers
Specifications
| Brand | FADAL |
| Model | 2016L |
| Type | Vertical Machining Centers |
| X | 20 " |
| Y | 16 " |
| Z | 20 " |
| images | none |
| catalogid | 12247 |
| mfg | FADAL |
| mpn | 2016L |
| title | Fadal 2016l Vertical Machining Centers |
| joinSig |
| Brand | FADAL |
| Model | 2016L |
| Type | Vertical Machining Centers |
| X | 20 " |
| Y | 16 " |
| Z | 20 " |
| images | none |
| catalogid | 12247 |
| mfg | FADAL |
| mpn | 2016L |
| title | Fadal 2016l Vertical Machining Centers |
| joinSig |