Doosan DHC 400 Horizontal Machining Centers
Specifications
| Brand | DOOSAN |
| Model | DHC 400 |
| RPM | 10000 rpm |
| Control | CNC (Fanuc 21iMB) |
| Taper | 40 |
| Type | Horizontal Machining Centers |
| X | 23 " |
| Y | 22 " |
| Z | 22 " |
| images | none |
| catalogid | 5384 |
| mfg | DOOSAN |
| mpn | DHC 400 |
| title | Doosan DHC 400 Horizontal Machining Centers |
| joinSig |






