Dmg Mori Deckel Maho Dmu125p HI-DYN Vertical Machining Centers (5-Axis or More)
Specifications
| Brand | DMG MORI |
| Model | DECKEL MAHO DMU125P HI-DYN |
| Power | 21.5 hp |
| RPM | 8000 rpm |
| Control | CNC (HEIDENHAIN TNC430) |
| Taper | CAT 40 |
| Type | Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| X | 49.21 " |
| Y | 34.65 " |
| Z | 31.5 " |
| images | none |
| catalogid | 6384 |
| mfg | DMG MORI |
| mpn | DECKEL MAHO DMU125P HI-DYN |
| title | Dmg Mori Deckel Maho Dmu125p HI-DYN Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| joinSig |






