Dmg Mori Deckel Maho Dmu100p Duoblock Vertical Machining Centers (5-Axis or More)
Specifications
| Brand | DMG MORI |
| Model | DECKEL MAHO DMU100P DUOBLOCK |
| Power | 37 hp |
| RPM | 18000 rpm |
| Control | CNC (HEIDENHAIN iTNC 530) |
| Taper | CAT 40 |
| Type | Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| X | 39.4 " |
| Y | 39.4 " |
| Z | 39.4 " |
| images | none |
| catalogid | 13966 |
| mfg | DMG MORI |
| mpn | DECKEL MAHO DMU100P DUOBLOCK |
| title | Dmg Mori Deckel Maho Dmu100p Duoblock Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| joinSig |






