Dmg Mori Deckel Maho Dmc75v Linear Vertical Machining Centers
Specifications
| Brand | DMG MORI |
| Model | DECKEL MAHO DMC75V LINEAR |
| Power | 17.3 hp |
| RPM | 42000 rpm |
| Control | CNC (HEIDENHAIN iTNC530) |
| TableL | 37.4 " |
| TableW | 25.6 " |
| Taper | HSK 50 |
| Type | Vertical Machining Centers |
| X | 29.5 " |
| Y | 23.6 " |
| Z | 22 " |
| images | none |
| catalogid | 5693 |
| mfg | DMG MORI |
| mpn | DECKEL MAHO DMC75V LINEAR |
| title | Dmg Mori Deckel Maho Dmc75v Linear Vertical Machining Centers |
| joinSig |






