Dmg Mori Deckel Maho DMU 100 P Duoblock Vertical Machining Centers (5-Axis or More)
Specifications
| Brand | DMG MORI |
| Model | DECKEL MAHO DMU 100 P DUOBLOCK |
| Type | Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| X | 39.4 " |
| Y | 39.4 " |
| Z | 39.4 " |
| images | none |
| catalogid | 14669 |
| mfg | DMG MORI |
| mpn | DECKEL MAHO DMU 100 P DUOBLOCK |
| title | Dmg Mori Deckel Maho DMU 100 P Duoblock Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| joinSig |






