Dmg Mori DMU 40 Monoblock Vertical Machining Centers
Specifications
| Brand | DMG MORI |
| Model | DMU 40 MONOBLOCK |
| Type | Vertical Machining Centers |
| X | 17 " |
| Y | 15 " |
| Z | 10 " |
| images | none |
| catalogid | 11473 |
| mfg | DMG MORI |
| mpn | DMU 40 MONOBLOCK |
| title | Dmg Mori DMU 40 Monoblock Vertical Machining Centers |
| joinSig |






