Dmg Mori DMU 100t Vertical Machining Centers (5-Axis or More)
Specifications
| Brand | DMG MORI |
| Model | DMU 100T |
| Power | 20 hp |
| RPM | 12000 rpm |
| Control | CNC (Millplus IT) |
| Type | Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| X | 42.52 " |
| Y | 27.95 " |
| Z | 27.95 " |
| images | none |
| catalogid | 11682 |
| mfg | DMG MORI |
| mpn | DMU 100T |
| title | Dmg Mori DMU 100t Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| joinSig |






