Dmg Mori DMF 2600ii Vertical Machining Centers (5-Axis or More)
Specifications
| Brand | DMG MORI |
| Model | DMF 2600II |
| Power | 60 hp |
| Control | CNC (SEIMENS 840D SOLUTIONLINE CNC CONTROL) |
| Taper | HSK 100A |
| Type | Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| X | 102.4 " |
| Y | 43 " |
| Z | 35.4 " |
| images | none |
| catalogid | 11742 |
| mfg | DMG MORI |
| mpn | DMF 2600II |
| title | Dmg Mori DMF 2600ii Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| joinSig |






