Dmg Mori DMF-260-11 5-AXIS Vertical Machining Centers (5-Axis or More)
Specifications
| Brand | DMG MORI |
| Model | DMF-260-11 5-AXIS |
| Power | 59 hp |
| RPM | 10000 rpm |
| Control | CNC (Siemens 840D SL 3D CNC Control) |
| Type | Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| X | 102.4 " |
| Y | 43.3 " |
| Z | 35.4 " |
| images | none |
| catalogid | 11906 |
| mfg | DMG MORI |
| mpn | DMF-260-11 5-AXIS |
| title | Dmg Mori DMF-260-11 5-AXIS Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| joinSig |






