Dmg Mori DMC 125u LS5 Vertical Machining Centers (5-Axis or More)
Specifications
| Brand | DMG MORI |
| Model | DMC 125U LS5 |
| Type | Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| X | 49 " |
| Y | 34 " |
| Z | 31 " |
| images | none |
| catalogid | 5803 |
| mfg | DMG MORI |
| mpn | DMC 125U LS5 |
| title | Dmg Mori DMC 125u LS5 Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| joinSig |






