Dmg DMU-210P 5-AXIS Vertical Machining Centers (5-Axis or More)
Specifications
| Brand | DMG |
| Model | DMU-210P 5-AXIS |
| RPM | 12000 rpm |
| Control | CNC (DMG Ergoline (Heidenhain) CNC Control) |
| Type | Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| X | 82.7 " |
| Y | 82.7 " |
| Z | 49.2 " |
| images | none |
| catalogid | 12625 |
| mfg | DMG |
| mpn | DMU-210P 5-AXIS |
| title | Dmg DMU-210P 5-AXIS Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| joinSig |






