Deckel Maho Dmu70e 5-AXIS Machining Center Vertical Machining Centers (5-Axis or More)
Specifications
| Brand | DECKEL MAHO |
| Model | DMU70E 5-AXIS MACHINING CENTER |
| Type | Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| X | 31.5 " |
| Y | 23.6 " |
| Z | 20 " |
| images | none |
| catalogid | 14411 |
| mfg | DECKEL MAHO |
| mpn | DMU70E 5-AXIS MACHINING CENTER |
| title | Deckel Maho Dmu70e 5-AXIS Machining Center Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| joinSig |






