Deckel DMU 80T Vertical Machining Centers (5-Axis or More)
Specifications
| Brand | DECKEL |
| Model | DMU 80T |
| Type | Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| X | 34.6 " |
| Y | 24.8 " |
| Z | 24.8 " |
| images | none |
| catalogid | 5852 |
| mfg | DECKEL |
| mpn | DMU 80T |
| title | Deckel DMU 80T Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| joinSig |






