Datron C5 Vertical Machining Centers (5-Axis or More)
Specifications
| Brand | DATRON |
| Model | C5 |
| Power | 2.4 hp |
| RPM | 48000 rpm |
| Type | Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| X | 6.024 " |
| Y | 3.937 " |
| Z | 3.937 " |
| images | none |
| catalogid | 6085 |
| mfg | DATRON |
| mpn | C5 |
| title | Datron C5 Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| joinSig |






