Cincinnati Lamb FTV5-18K 1040 Vertical Machining Centers (5-Axis or More)
Specifications
| Brand | CINCINNATI LAMB |
| Model | FTV5-18K 1040 |
| Type | Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| images | none |
| catalogid | 25187 |
| mfg | CINCINNATI LAMB |
| mpn | FTV5-18K 1040 |
| title | Cincinnati Lamb FTV5-18K 1040 Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| joinSig |






