Bridgeport Interact 720v Vertical Machining Centers
Specifications
| Brand | BRIDGEPORT |
| Model | INTERACT 720V |
| Dimensions | 127"x87"x102" |
| Type | Vertical Machining Centers |
| Weight | 8200lbs. |
| images | none |
| catalogid | 5293 |
| mfg | BRIDGEPORT |
| mpn | INTERACT 720V |
| title | Bridgeport Interact 720v Vertical Machining Centers |
| joinSig |






