Bridgeport Hmc700hpd Horizontal Machining Centers
Specifications
| Brand | BRIDGEPORT |
| Model | HMC700HPD |
| Power | 40 hp |
| RPM | 15000 rpm |
| Control | CNC (FANUC 18IMB) |
| Type | Horizontal Machining Centers |
| X | 28 " |
| Y | 24 " |
| images | none |
| catalogid | 5896 |
| mfg | BRIDGEPORT |
| mpn | HMC700HPD |
| title | Bridgeport Hmc700hpd Horizontal Machining Centers |
| joinSig |






