BRIDGEPORT E-Z TRAK SX Knee Miller
Specifications
| Model | E-Z TRAK |
| Brand | Bridgeport |
| Type | Vertical Machining Centers |
| X | 36" |
| Y | 12" |
| Z | 16" |
| Taper | R-8 |
| Height | 82 inches |
| Weight | 2,180 lbs |
| Power | 220v |
| RPM | 60 - 4,200 RPM |
| catalogid | 4267 |
| mfg | Bridgeport |
| mpn | E-Z TRAK |
| title | BRIDGEPORT E-Z TRAK SX Knee Miller |
| joinSig |






