Akira Seiki Performa V3axp Vertical Machining Centers
Specifications
| Brand | AKIRA SEIKI |
| Model | PERFORMA V3AXP |
| Power | 20 hp |
| RPM | 8000 rpm |
| Control | CNC (MITSUBISHI MI645) |
| TableL | 20 " |
| TableW | 37 " |
| Taper | CAT40 |
| Type | Vertical Machining Centers |
| X | 32 " |
| Y | 20 " |
| Z | 20 " |
| images | none |
| catalogid | 10202 |
| mfg | AKIRA SEIKI |
| mpn | PERFORMA V3AXP |
| title | Akira Seiki Performa V3axp Vertical Machining Centers |
| joinSig |






