Aida DSF-C1-1500A Gap Frame (OBS) Presses
Specifications
| Brand | AIDA |
| Model | DSF-C1-1500A |
| Type | Gap Frame (OBS) Presses |
| images | none |
| catalogid | 37196 |
| mfg | AIDA |
| mpn | DSF-C1-1500A |
| title | Aida DSF-C1-1500A Gap Frame (OBS) Presses |
| joinSig |
Zero? Available Machines
Available Machine # Ez140802 | |
|
|
|
| |






