Agma VMC-229 Vertical Machining Centers
Specifications
| Brand | AGMA |
| Model | VMC-229 |
| Taper | 50 |
| Type | Vertical Machining Centers |
| X | 88 " |
| Y | 36 " |
| Z | 31 " |
| images | none |
| catalogid | 10925 |
| mfg | AGMA |
| mpn | VMC-229 |
| title | Agma VMC-229 Vertical Machining Centers |
| joinSig |
| Brand | AGMA |
| Model | VMC-229 |
| Taper | 50 |
| Type | Vertical Machining Centers |
| X | 88 " |
| Y | 36 " |
| Z | 31 " |
| images | none |
| catalogid | 10925 |
| mfg | AGMA |
| mpn | VMC-229 |
| title | Agma VMC-229 Vertical Machining Centers |
| joinSig |