Acra Fvmc1020 Vertical Machining Centers
Specifications
| Brand | ACRA |
| Model | FVMC1020 |
| Power | 10 hp |
| RPM | 8000 rpm |
| Type | Vertical Machining Centers |
| X | 40 " |
| Y | 21.5 " |
| Z | 21.5 " |
| images | none |
| catalogid | 11264 |
| mfg | ACRA |
| mpn | FVMC1020 |
| title | Acra Fvmc1020 Vertical Machining Centers |
| joinSig |






