Acer AGS-1224AHD Reciprocating Surface Grinders
Specifications
| Brand | ACER |
| Model | AGS-1224AHD |
| Power | 5 hp |
| Dimensions | 103" x 118" x106" |
| TableL | 23 " |
| TableW | 11 " |
| Type | Reciprocating Surface Grinders |
| Weight | 15,000 |
| images | none |
| catalogid | 9392 |
| mfg | ACER |
| mpn | AGS-1224AHD |
| title | Acer AGS-1224AHD Reciprocating Surface Grinders |
| joinSig |
Zero? Available Machines
Available Machine # Ez140072 | |
|
|
|
| |






