AA Gage Inc. 13 inch Table Diameter 4th Axis Rotary Head
Specifications
| Model | 13 inch Table Diameter |
| Brand | AA Gage Inc. |
| Type | Vertical Machining Centers |
| Length | 29" |
| Width | 17" |
| Height | 12" |
| Weight | 580 Lbs. |
| catalogid | 5188 |
| mfg | AA Gage Inc. |
| mpn | 13 inch Table Diameter |
| title | AA Gage Inc. 13 inch Table Diameter 4th Axis Rotary Head |
| joinSig |






