3D Systems Projet 660Pro 3D Printer
Specifications
| Model | PROJET 660PRO |
| Brand | 3D Systems |
| Type | Vertical Machining Centers |
| Length | 76" x 31" x 57" |
| Weight | 750lbs |
| X | Net Build Volume 10" x 15" x 8" |
| catalogid | 2895 |
| mfg | 3D Systems |
| mpn | PROJET 660PRO |
| title | 3D Systems Projet 660Pro 3D Printer |
| joinSig |






