3D Systems Projet 4500 3D Printer
Specifications
| Model | Projet 4500 |
| Brand | 3D Systems |
| Type | Vertical Machining Centers |
| X | Net Build Volume 8 x 10 x 8 in |
| Length | Crated 75 x 48 x 68 in |
| Weight | 750lbs |
| catalogid | 2894 |
| mfg | 3D Systems |
| mpn | Projet 4500 |
| title | 3D Systems Projet 4500 3D Printer |
| joinSig |






